Дубовецький ЗДО ”Дубочок”, Дубівці
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Алгоритм дій ЗДО з випадками булінгу

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом №38
від 28.10.2021.
Схвалено педагогічною радою (протокол № 4 від 27.10.2021р. )

 

Додаток 2

Алгоритм дій  ЗДО (ясла-садок) «Дубочок» з випадками булінгу (цькування)

 

1. Якщо педагог, інші працівники, батьки  чи учасники освітнього процесу стали свідками булінгу, то вони мають повідомити керівника закладу незалежно від того, чи поскаржилась жертва булінгу чи ні.

2. Після отримання звернення дитини, відповідна особа інформує керівника закладу освіти у письмовій формі (заява) про випадок булінгу.

3. Керівник закладу розглядає таке звернення та з'ясовує усі обставини булінгу.  Надалі він скликає засідання комісії з розгляду випадків булінгу та окреслює подальші дії.  Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор закладу зобов'язаний повідомити уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

4. До складу комісії входять: педагоги, практичний психолог, батьки постраждалого та “булера” (за згодою), керівник закладу та інші заінтересовані особи.

5. У разі якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг, а постраждалий не згоден з цим, то він може одразу звертатися до органів Національної поліції України.

6. За будь-якого рішення комісії керівник закладу забезпечує психологічну підтримку усім учасникам випадку.

 

 

Логін: *

Пароль: *