Дубовецький ЗДО ”Дубочок”, Дубівці
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Інформація про заклад

Мова навчання і виховання дітей українська.

Заклад дошкільної освіти  «Дубочок» здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про освіту», «Базового компоненту дошкільної освіти в Україні», основ законодавства України «Про життя і здоров’я дітей», Положенням про дошкільний навчальний заклад, Конституції України та Статуту закладу, затвердженого рішенням сесії Дубовецької сільської ради восьмого скликання від 06 серпня 2021р.

Управління  закладом дошкільної освіти (ясла-садок) «Дубочок» здійснюється  управлінням освіти  Дубовецької сільської  ради. 

У ЗДО (ясла-садок)  «Дубочок» протягом 2021-2022 навчального року функціонує 3 групи, у яких виховується:

Ясельно -молодша група-17 дітей;

Середня група- 21 дитина;

Старша група-17 дітей.

2 групи  – з 10,5 динним перебуванням дітей, одна група з 6-ти годинним перебуванням. 

Керуючись  основними державними документами, що регламентують діяльність закладу, педагоги спільно з батьками працювали над створенням ігрового предметно-розвивального середовища, створенням необхідних умов для розвитку потреб і інтересів кожної дитини, для її духовного зростання, фізичної досконалості.

Зміст освітньо-виховного процесу в закладі визначається оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти. Заклад працює за програмою виховання і навчання дітей  «Дитина» і «Українське дошкілля» .

Реалізація освітньо-виховних завдань  здійснювалася та продовжує здійснюватися на засадах особистісно-орієнтованої моделі організації  педагогічного процесу. 

Логін: *

Пароль: *