Дубовецький ЗДО ”Дубочок”, Дубівці
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Матеріально технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення та оснащення 

 

з\п

Найменування приміщень навчально-виховного призначення і майданчиків (відповідно до нормативів матеріально-технічного забезпечення та санітарно- гігієнічних вимог) 

Кількість приміщень, майданчиків (одиниць)

Площа (кв. метрів)

Власні, в оперативному управлінні, наймі/оренді приміщення, майданчики

 

 

   

1

Групові приміщення

3

   

власні

2

Спортивна зала

1

11,31

власні

 

3

Медичний кабінет

1

10,54

власні 

 

4

Ігрові дитячі майданчики

3

1952,6

 

власні 

 

           

 

               

 

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Дубочок» розташований у пристосованій цегляній двоповерховій будівлі на першому поверсі загальною площею 429,4 кв.м. 

Загальна площа подвір’я закладу – 1952,6кв.м.

В ЗДО функціонує: 3 вікових групи, з них 1 група ясельно-молодшого віку, 1 група середнього віку, та 1 група старшого віку з короткотривалим перебуванням. 

Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  ігровий майданчик  з зеленими насадженнями. Навчальні й адміністративні приміщення мають привабливий та естетичний вигляд. Приміщення і територія дошкільного закладу відповідають санітарним нормам. Ділянка добре озеленена, що забезпечує оздоровлення та відпочинок дітей. 

 Навчально-матеріальне забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», вимогам Санітарного регламенту, затвердженому наказом МОЗ України від 24.03.2016 №234, типовому Переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах. 

В групових приміщеннях створені усі необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно-ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

 Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає переліку надання першої медичної допомоги.

Заклад має центральне опалення. Встановлено лічильники електричної енергії, газу, також сонячні батареї для гарячої води . 

У закладі дошкільної освіти є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється, його кількість достатня для повноцінної роботи протягом року. 

Пральне приміщення обладнане  пральною машинкою-автоматом, праскою,  для прасування постільної білизни.

Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, повністю забезпечує технологічний процес обробки продуктів харчування.

Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт приміщень (за потребою), ревізія теплових, вентиляційних та каналізаційних систем.

 

Логін: *

Пароль: *